АП. 29 Включва мазе
176,361 €
(2,150 €/m2)
-
Области: 82 m2
-
Апартамент: №29
-
Етаж: 5
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта