АП. №13
99,700 €
(1,219 €/m2)
-
Области: 81.75 m2
-
Апартамент: №№13
-
Етаж: 3
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта