Преминаване към съдържанието

3-стаен

123,800 €

(1,317 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

3-СТАЕН!ПРЕД АКТ 15!АСАНСЬОР!СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме 3-стаен апартамент в гр. Варна, район Владиславово, в близост до хипермаркет Метро, Технополис, Джъмбо и други търговски вериги. Апартаментът е с площ от 94 кв.м, на 3-ти среден етаж с асансьор и ЮЖНО изложение. Апартаментът е разпределен по следния начин:

* входно антре
* баня с WC
* всекидневна с кухненска част
* две спални
* избено помещение с площ от 7,12кв.м.

За повече информация и оглед, обадете се сега и цитирайте код: 143112

  • Местоположение:
    Варна, Владиславово

  • Площ в квадратни метри:
    94 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*