Преминаване към съдържанието

АП. 11 Включва мазе

136,314 €

(1,800 €/m2)

  • Области: 75.73 m2

  • Апартамент: №11

  • Етаж: 3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*