АП. 8
89,642 €
(1,400 €/m2)
-
Области: 64.03 m2
-
Апартамент: №8
-
Етаж: 3
-
Изложение: Северозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта